3 Şubat 2014

SINIR TANIMAYAN EBEVYNLER TOPLULUĞU MUZIPO KIDS'TE 2. YAŞGÜNÜNÜ KUTLADI

Verdiği eğitimler ve danışmanlık desteği ile gelecek nesilleri yetiştiren kadınlara, hayatlarını iyileştirme ve kendi özümlerini bulma yetisini kazandırma amacını güden yeni nesil bir dernek olan STET’in, kuruluşunun 2. yılı, Türkiye’nin ilk eğlenceli çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids’in Çekmeköy şubesinde kutlandı. Verdiği eğitimler ve danışmanlık desteği ile gelecek nesilleri yetiştiren kadınlara, hayatlarını iyileştirme ve kendi özümlerini bulma yetisini kazandırma amacını güdenyeni nesil bir dernek olan STET’in, kuruluşunun 2. yılı, Türkiye’nin ilk eğlenceli çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids’in Çekmeköy şubesinde utlandı.

STET Denek Başkanı Ayşe Tolga’nın ‘Aromaterapi’nin Mucizeleri” söyleşisi ve Muzipo Kids Çekmeköy’ün çocuklar için hazırladığı etkinliklerle devam eden,

 
Butik Yayıncılık’ın değerli kitapları ve Adel’in rengarenk hediyeleriyle renk kattığı kutlamaya anneler ve çocuklar birlikte katıldı.

Tüm ikramların Retrocakes ve Marifetli Anneler (Esra Güneş) tarafından hazırlandığı kutlamada hem çocuklar, hem de yetişkinler Muzipo Kids Çekmeköy’de harika lezzetler ile ağırlandılar.

Serkan Kırmızı’nın Davulumdan Masallar Etkinliği ile son bulan kutlama ile çocuklar Muzipo Kids Çekmeköy’de tadına doyulmaz anlar yaşarken; anneler ise Ayşe Tolga söyleşisi ile keyifli bir gün geçirdiler.

 


Muzipo Kids Hakkında:

Muzipo Kids, aynı zamanda günümüzde 49 ilde 230 franchise ve 200 bin üyeye sahip kadınların spor ve yaşam merkezi olan B-fit’in de kurucusu olan Bedriye Hülya tarafından her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar yaratmak amacıyla kuruldu.

Toplumda erken yaşta egzersizin önemi ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla hareket eden ve küçük yaştan itibaren sosyal ve fiziksel aktiviteyi çocukların hayatına katıp, sağlıklı bireyler yetiştirilmesine destek olan Muzipo Kids, uygun egzersiz, oyun ve eğitici programlarla, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunuyor.

Ayrıca Muzipo'da en özel doğum günü partileri verilirken, grup aktiviteleri de yapılıyor. Siz de Muzipo ailesine katılmak için www.muzipo.com web sitemizden başvurunuzu yapın, güvenilir bir marka ile kendi işinizin sahibi olun.

STET Hakkında:

STET Dernek, ülkemizdeki kadınların insan hakları, anayasal hakları, sağlık sorunları, psikolojik destek gibi pek çok konuda makro ve mikro ölçekte danışmanlık hizmeti vermektedir. STET  Dernek, etkinlik alanının kısıtlamadığı gibi, kendi etkinlik alanı içerisinde bulunmayan tüm yardım taleplerini, kendi uzmanlıklarındaki diğer derneklerle paylaşarak koordine sürdürür ve sonuca ulaştırır.

Çocuklarımızın toplumumuzun geleceği olduğu bilinciyle hareket ederek, ebeveynlerin anne ve baba olmak, çocukların ihtiyaçları, dönemleri, davranış biçimleri konusunda bilinçlendirilmesi ile daha doğru yaklaşımla, çocuklar yetiştirilmesini amaçlayan projeler geliştirir ve etkinlikler düzenler.

STET, kendini bir yardım derneği olarak değil, uzun vadeli çözümleri eğitim projeleriyle hayata geçiren yeni nesil bir dernek bakış açısını benimser.
0 yorum:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...