12 Haziran 2013

Çocuğuna Yaz Okulu Arayanlar! Muzipo ile Şehirde Tatil KeyfiOkulların hatta birçok anaokulunun da tatil olduğu şu günlerde birçok yerde farklı Yaz Okulu seçeneği ile karşılaşıyorum. 4 yaşındaki kızım için ben çalışırken, onun İstanbul'da da olsa tatili yaşayabileceği bir yer ararken Muzipo Kozyatağı karşıma çıktı.

Kozyatağı Muzipo'nun sahibi Gamze Hanım ile görüştüm. Muzipo Yaz Okulu fikri aklıma yattı, sizlerle de paylaşmak istedim. 

Yaz okulu programı 17 Haziran'da başlıyor, 4-12 yaş arasına uygun.  Çocuklar programa 4'er haftalık kayıtlarla dahil olabiliyor. Sabah 10:00 'da dersler başlayacak ve 17:00'de bitecek. Yarım veya tam gün seçim size kalmış.

Programın en hoşuma giden yanı, Pazartesi günleri tam gün Altunizade İzci müzesine gidiyorlar (Koşuyolu üzerinde Validebağ'da doğa ile içiçe. İzci lideri ekibe eşlik edecek ve izcilikle ilgili temel bilgilerle beraber doğa sporları yapıyor olacaklar. Şehrin içinde tatil havası diye düşündüğüm buydu işte.
 
Bir de şu yüzmeyi öğrense derken, Salı ve Perşembe günleri öğleden sonra İstek Semiha Şakir de Altınkulaç ekibiyle yüzme derslerine katılacaklarını öğrendim.
Diğer gün ve saatlerde de çocuklar için dolu dolu hem eğlenceli hem de eğitici bir program hazırlamışlar. Hareket eğitimi, zeka oyunları, eğlenceli bilim saati, yaratıcı drama, atölye çalışmaları, wii ve film saati... 

Kozyatağı Muzipo'nun Facebook sayfası: https://www.facebook.com/muzipokozyatagi
Tel: 216 474 33 09

İşte Muzipo Yaz Okulu Programı:

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...