27 Mart 2013

TÜRKİYE’NİN KADIN GİRİŞİMCİSİ YARIŞMASI


KAGİDER, Garanti Bankası ve Ekonomist Dergisi ortaklığıyla bu yıl 7. kez düzenlenen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması'na başvurular devam ediyor.

Türkiye’de yaşıyor ve hakim ortak olduğunuz işletmenin yıllık cirosu 40 milyon TL’nin altındaysa 31 Mayıs 2013 tarihine kadar yarışmamıza başvurabilir, başarılarınızı milyonlarla paylaşabilirsiniz.

Yarışmada bu sene, “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi”, “Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimci” ve “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” kategorilerinin yanı sıra, “Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi” de ödüllendirilecek.

Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’na başvurmak için www.kadingirisimciyarismasi.com adresinden başvuru formunu doldurunuz.
Başvuru Tarihleri: 20 Şubat – 31 Mayıs 2013

Amaç:

          Garanti Bankası, Ekonomist dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği`nin ortaklığıyla gerçekleştirilen "Türkiye`nin Kadın Girişimcisi Yarışması” bu yıl 7. kez düzenleniyor
Amacımız ; Ülkemizdeki kadınların "girişimci ruhunu" ortaya çıkartarak, Türkiye`deki kadın girişimci sayısının gelişmiş ülkelerin seviyesine yükselmesi için katkıda bulunmak.
Yarışmamızda , gerçek başarı hikayelerini kendileri yazan ve Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren kadın girişimcilerimizin projelerini değerlendiriyoruz. Kadın girişimcilerimizin girişimci ruhunu ortaya çıkartarak Türkiye’deki tüm kadınlara örnek teşkil eden başarı hikayelerinin duyurulmasını hedefliyoruz.


0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...