22 Kasım 2012

4. MİNİ SÜPER STAR ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLIYOR, HERKESİ EĞLENCEYE BEKLİYOR...


Bugün size bir çocuk şenliği duyurum var...

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen, miniklerin birbirinden güzel gösterileriyle herkese keyifli saatler yaşatan ödüllü Mini Süper Star Çocuk ŞenliğiBerko İlaç’ın Pepee Balık Yağı ana sponsorluğunda bir kez daha katılımcılarına harika bir gün vadediyor. 16 Aralık 2012 Pazar günü İstanbul Bostancı Green Park Hotel’de 4.sü gerçekleşecek olan organizasyonda yine yıldız isimler, değerli hediyeler, birbirinden hoş sürprizler, çeşitli eğlenceler ve etkinlikler sizleri bekliyor. 
Mini Süper Star Çocuk Şenliği’nde en önemli etkinliği, anaokullarının katılımıyla gerçekleşen ve yetenekli 3-7 yaş arası çocukların gösterileriyle izleyicileri şaşırttıkları ödüllü yarışma oluşturuyor. Performansları ise konusunda öne çıkan değerli isimler ile Türkiye’de herkesin tanıdığı ünlülerin meydana getirdikleri jüri değerlendiriyor. Bu yılki jüride ünlü Balet Tan Sağtürk, Doğukan Manço, eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk, Sanatçı Yonca Evcimik ve Pınar Aylin, Top Model Şebnem Schaefer,Oyuncu Ali Başar (Sultan Dizisi), Oyuncu Ahu Sungur (Adını Feriha Koydum) gibi isimler yer alcak. Jürinin değerlendirmesi sonucunda dereceye giren anaokulları ile minikler sponsor firmalar tarafından verilen çok değerli ödüllerin sahibi oluyor. Mini Süper Star Çocuk Şenliği’ni Var mısın Yok musun ve Survivor Yarışmaları ile gönüllerde taht kuran Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti sunacak.
Mini Süper Star Çocuk Şenliği, birçok farklı etkinlikle katılımcılara gün boyu eğlenceli bir ortam sunuyor. İllüzyondanspalyaço ve balon gösterilerihamile yogasıkeyifli oyunlarçocuklarla fitness ve yüz boyama gibi etkinlikler de Mini Süper Star Çocuk Şenliği’ne renk katıyor. Ayrıca anne ve çocuk sağlığı gibi konularda verilen seminerlerle anne ve babalar bilgilendiriliyor. Büyük ilgi gören ve çok yüksek bir katılıma sahne olan Mini Süper Star Çocuk Şenliği, aynı zamanda sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde her yıl çok önemli bir sorunun çözümüne de katkı sağlıyor.
Mini Süper Star Çocuk Şenliği’ne katılan anaokullarından minikler, gösterileri ve performansları ile tüm konukları büyülüyor. Dereceye giren ve gösterilere katılan tüm okullar ve minikler sponsor firmalar tarafından sağlanan birbirinden değerli ödüllerin sahibi oluyor. Bu yıl Okyanus KolejleriPlay to Learn AnaokuluKüçük Melekler Çocuk EviBerna Abla Çocuk YuvasıKırmızı Şeker AnaokuluÖzel Ataşehir Kiraz AnaokuluBilgesoy Okulları,İdeal Çocuk Anaokulu ve Yonca Bale ve Müzik Kursu gösterileriyle herkesi büyüleyecek.

Berko İlaç’ın Pepee Balık Yağı ana sponsorluğunda gerçekleşen 4. Mini Süper Star Çocuk Şenliği’ne Clarks Ayakkabı, Viko ve Tursil Temizlik Ürünleri de co-sponsor olarak destek veriyor. Schwarzkopf Professional, Pril Bulaşık Deterjanları, Koska Helva, San İlaç, Tadelle Çikolata, Uno Unlu Gıdalar, Cici ÇikolataDream Baby Bebek ÜrünleriŞanlı İlaçÖzkaynak SuBasiscreme BabyHipp Organik Bebek MamalarıPofuduk Bezler, Duru Bulgur ve Can Bebe gibi önemli markalar da katılımcı olarak organizasyonda yer alıyor.

Organizasyon hakkındaki gelişmeler ise www.mini-star.org ve http://www.facebook.com/MiniStarCocukSenligi adresinden takip edilebiliyor. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...