19 Mart 2012

Hafta sonunun keyfini çıkardık


Bu hafta birkaç gün öncesine kadar "Ah bir havalar ısınsa..." diyorduk. Havalar ısınmasa da evde durduğumuz yoktu ama bere, mont, pusetin rüzgarlığı derken çıktığımızdan gerçekten birşey anlıyor muyduk emin değilim.

Haftasonu ise kendimizi dışarı attık. Cumartesi Ortaköyde'ydik, Pazar da Yıldız Parkı'na gittik.Aslında Ada fotoğraf makinasına poz vermekten pek hoşlanmaz ve "anne rahatsız oluyorum" der ama havanın güzelliği onun da tolearansını yükseltti herhalde.


Ada ördekleri çok sevdi...Çocuk parkında ise her zamanki enteresan sahneler vardı. Örneğin annesinin elinde peluş oyuncağı olan 7-8 yaşlarındaki bir kız çocuğu babasının profesyonel fotoğraf makinasıyla koşturarak fotoğraflar çekiyordu. Artık oyuncak çağının biraz geride kaldığını kabul etmek ve ilgilendiği ve başarılı olacağı hobi alanlarına yönlendirmek için doğru zamandı belki de...

Bir kız çocuğu on dakikadır salıncakta salladığı 30 yaşlarındaki annesine sonunda dayanamayarak "Koca kadını ben sallıyorum ya, kendin sallansana" diye bağırarak isyan etti, sonra da  kaydıraklara koştu...

Bizim baba da kızını iterek kaydırak sırasını alan küçük bir erkek çocuğunu kaydırağın ortasından yere indirerek, "Başkasının sırasını aldığın için şimdi kayamazsın" diyerek çocuğun anne babasını şok etti.


0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...