6 Şubat 2012

KAGİDER'den Temel Bilgisayar ve İnternet Eğitimi

Daha önce benim de Kendi İşimi Kurmak eğitimine katıldığım KAGİDER'den kadın girişimcilere destek...

------------------------------------------------------ o0o ------------------------------------------------------

Değerli Girişimci Adayları ve Girişimciler,

Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği’nin “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesi, Türkiye’nin çeşitli illerinde kadınlara sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek, kadınları teknolojiyle yakınlaştırmayı, Türkiye'de kadınların bilgisayar okuryazarlığı sayısını arttırmayı, hedefleyen bir projedir. Proje kapsamında Türkiye’nin çeşitli illerindeki kadınlar sürekli ücretsiz bilgisayar kursu ve internet eğitimi alarak teknolojiyle daha yakın hale gelmektedir.

Katılımcıların günlük hayatlarını kolaylaştırıcı temel bilgisayar ve internet eğitiminin yanı sıra Microsof Word, Excel ve PowerPoint eğitimi de veriliyor. Eğitim içeriği; 1 saat giriş, 4 saat Windows, 5 saat Word, 6 saat Excel, 3 saat PowerPoint, 5 saat Sayısal Yaşam ve İnternet Güvenliği, 1 saat Genel Değerlendirme ve Raporlamadan oluşmaktadır.

Proje kapsamında 20-21-22 Şubat 2012 tarihlerinde, 11.00-15.00 saatleri arasında, Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi Teknosa Mağazasında bulunan bilişim akademisinde bu eğitim gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılmak isteyenlerin demirtugce@windowslive.com adresine mail atmaları veya 0212 265 33 14 - 15 numaralarını arayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 
Saygılarımızla,
0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...