20 Şubat 2012

Gamze anne için el ele...

Kendimi ilk kez eksik bir insan gibi hissediyorum. Hamilelik sonrası oluşan hipotiroidim nedeniyle aldığım hormon hapları yüzünden ben kan veremiyormuşum.
Ama en azından duyurulmasına katkıda bulunabilirim. 
Allah her birimizin çocuğuna sağlık ve mutluluk versin, anne babaları korkutmasın. 
“Gamze annenin haberi internet mecralarına bomba gibi düştü. Dün gece ayrıntıları öğrenince hemen paylaşmaya ve sizleri yardıma çağırmaya karar verdim” diyen Aylin Atasağun’un çağrısı şu şekilde:
“Genç bir anne Gamze. Kan kanseri şüphesi ile tedavi olurken, değerlerindeki anormal derecede hızlı değişimle kötü haber alındı ne yazık ki. Sonuç: Lösemi. Bu habere hepimiz çok üzülürken, o evladı için bir mektup yazmıştı. Kendisi için değil, oğlu için üzülüyordu. "Seyahate giden bir anne gibiyim" diyor yaşadığı üzüntüyü anlatırken. Oğlunu bırakıp seyahate giden bir annenin tembihlerinden öte, yanıtını veremeyeceğimiz sorular soruyor blogunda. Her soru işareti bir damla yaş olarak düşüyor yanaklardan.
Okuduklarımdan sonra duramadım. Dualarınızla birlikte Gamze anneye yardım edelim isterim.
Kendisi Dokuz Eylül Üniversitesi'ne tedavi olacak ve bugün yani 9 Şubat günü hastaneye yatacak. A grubu pozitif kana ve ilik nakline ihtiyaç var.
İletişim için aylinatasagun@gmail.com’dan ulaşabilirsiniz. Özellikle İzmir'deki okurlarımızın konuya candan yürekten el uzatacağına ve yanıtsız kalmayacağına eminim.
Haydi!
Bugün Anjelika Akbar'ın paylaştığı bir Rus atasözü ile sözümü bitiriyorum. "Bir insan acı duyabiliyorsa canlıdır. Bir insan başka bir insanın acısını duyabiliyorsa insandır. "
Haydi güzel insanlar, haydi!” 

Kaynak: Hürriyet Aile

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...