27 Ekim 2011

Chicco'dan özel bir tanıtım


Geçtiğimiz günlerde annelerin güvendiği, çocuklu her evde birçok ürünüyle yer alan Chicco'dan özel bir tanıtım için davet aldım.
Bebek'teki Happily Ever After'ın sahibi sevgili Ayşe Kucuroğlu'nun evsahipliğinde gerçekleşen etkinlikte kimler yoktu ki...
E-bebek, Baby & You, Bebeğim ve biz, Anne bebek dergilerinin genel yayın yönetmenlerinin de katıldığı etkinlikte Chicco'nun yeni ürünleri tanıtıldı.

Özellikle Ecocert tarafından sertifikalı organik şampuan, koruyucu krem, masaj yağı ve vücut losyonu serisi pure.bio serisi ve bebeklerin aylara göre emme şeklini araştırarak geliştirdikleri step up biberonlar beğenimizi kazandı. Bebeklerin en büyük problemi gaz sancısını azaltmak için geliştirilmiş olması, gerçek anne memesi şeklindeki tasarımı ve bpa içermeyen yapısıyla annelerden tam not alacak gibi. 
Bebegim üç aylıkken biberona alışıp, memeği reddetmeye başladığı sırada üç gün boyunca uzun ve yıpratıcı bir mücadele yaşamak zorunda kalan bir anne olarak benim için en önemlisi bu.    Birkaç gün önce Ayşe Hanım'ın Alternatif Anne'de yayınlanan röportajını okuduktan sonra kendisiyle tanışmak hoş bir sürpriz oldu. Dört çocuk annesi, Bebek'in sevilen mekanı Happily Ever After'ın sahibi bizi harika bir kahvaltıyla ağırladı. Ta bebekken eczacı olan annesinin amerikan pazarlarından chicco emzik aramasıyla "Chicco" ile tanışan Ayşe Hanım sevdiği ve güvendiği markanın marka elçiliğine soyunmuş...
Başarılı bir iş kadını ve anne... İşi ve evi arasındaki dengeyi kurmuş. En büyük zevki de büyük çocuklarının okuldan geliş saatinde bebeğinin yüzünde açan gülücükleri seyretmek, bunun için her akşam okul dönüşü saatinde evde olmaya ve bu zamanı kaçırmamaya çalışıyor. 

Chicco anneler ve babalar için ürünleri, hizmetleri ve tavsiyeleri biraraya getirerek bir bebek gelişim kılavuzu hazırlamış. Mağazalardan ücretsiz edinebileceğiniz Mutluluk Alfabesi pratik büyüme kılavuzunu da istemeyi unutmayın. Bebeği olan anne ve babalara pratik bilgiler vererek yardımcı olmayı çalışan klavuz, kullanabileceğiniz ürüneri de gösteriyor. 

0 yorum:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...