26 Haziran 2011

Fethiye Günlüğü 1.gün

Bir haftadır blogumu çok ihmal ettiğimin farkındayım. Tatil hazırlıkları, son alışveriş, bavul yapmak derken koşturmaktan yazmaya zaman bulamadım. Bu yılın ilk tatiline çıkıyoruz. 2 yaşındaki kızımızın herşeyi tamam olsun istiyorum. Bizim için değişik bir tatil bu yılki... Önce Fethiye'de evde kalacağız, sonra Belek'te Calista'ya geçeceğiz. Oradan da Ankara'ya eşimin Odtü mezuniyetinin onuncu yılını kutlamaya gideceğiz. Her gidilecek yerin gerektirdikleri ayrı tabi. Ve bu kadar eşyayı sadece ikimiz taşıyacağımız için sade olmamız gerekiyor. Üstelik Fethiye'de kalacağımız evde ne var ne yok hiçbir fikrim yok. Hayal edip bavul hazırladık ama hayalimizden çok daha iyisiyle karşılaştık.İşte minik(!) evimiz buymuş.


Fethiye'de olmamızın nedeni aslında iş. Eşim English & More(www.english-more.com) dil okulunda Environment, Energy & Ecology dersi verecek. İlk günümüzü English & More'da geçirdik. Beni fazlasıyla büyülediği için ve Ada'yla kocaman havuzunda deli gibi eğlendiğimiz için fotoğraf çekmeyi bile unutmuşum. O nedenle fotoğraflar www.english-more.com gallery'den. Bu çocuklar fotoğraflarda göründüklerinden çok daha şanslı.

Yemyeşil bir kampüs, kuş sesleri, kocaman bir havuz, hemen yanında ahşap masa sandalyeleriyle modern bir cafeteria, etrafta çimenler üzerinde ve ağaçlar altında bembeyaz şemsiyeler ve ders çalışan çocuklar.

Geniş özgür zamanlar, sportif aktiviteler, küçük grupların başında onlarla birebir ilgilenen ingiliz activity leader'lar, son derece sevimli sınıflarda yer minderleri... Burada ingilizce öğrenememek ve tatilin keyfini çıkarmamak mümkün değil.Akşama Ada'nın son halleri geliyor...

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...